Refuzohen ofertat e Liverpool dhe Tottenham për Pastoren!

Liverpool dhe Tottenham kanë tentuar të afrohen në bisedime por të gjitha këto janë refuzuar nga argjentinasi Javier Pastore, raporton Gianluca Di Marzio.

Argjentinasi ka dëshirë që të tranferohet vetëm në Itali ku edhe ka luajtur disa vite tek Palermo para se të transferohej në Paris.

Inter është interesuar për futbollistin por Paris Saint Germain do që ta shesë përfundimisht lojtarin dhe nuk është e interesuar për huazime.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here