Tani është e qartë pse Sanchez zgjodhi Unitedin! (FOTO)

Alexis Sanchez ishte para nënshkrimit me Manchester Cityn, por në momentin e fundit e zgjodhi Manchester Unitedin dhe mediat shkruajtën se arsyeja që ai zgjodhi Unitedin ishte paga e tij te “Djajtë e Kuq”.

Kiliani deklaroi se që nga fëmijërija ka dashur të veshë fanellën e Manchester United, kurse tani për këtë deklaratë ka edhe fakte.

Në rrjetet sociale është përhapur një fotografi e Sanchezit që nga koha kur luante te Kolo Kolo, ku ka të veshur xhaketën e Manchester United.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here