Goli me të cilin Cavani u bë golashënuesi më i mirë në PSG (VIDEO)

Uruguaiani, Edinson Cavani në ndeshjen e sotme kundër Montpellier shkrujati emrin e tij në historinë e PSG.

Cavani shënoi për epërsinë e PSG dhe ky ishte goli i tij 157-të me fanellën e PSG.

Me këtë gol Cavani u golashënuesi më i mirë në historinë e PSG duke e kaluar Zlatan Ibrahimovicin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here