Barca, Reali dhe City në ndjekje të yllit të Inter!

Real Madrid, Barcelona dhe Manchester City janë të gjitha të interesuara për mbrojtësin kroat të Inter Milan Skriniar, raporton Gazzetta Dello Sport.

Skriniar 22 vjeçar u bashkua me Inter nga Sampdoria verën e kaluar duke shkëlyqer me zikaltërit ku kjo paraqitje e frytshme gjatë këtij sezoni ka ngjallur interesimin e 3 gjigandëve europian: Barcelona, Real Madrid dhe Manchester City.

Tani mbetet të shihet dëshira e lojtarit por dhe qëndrimi i klubit të Inter që kërkon një kualifikim në Champions dhe vështirë se mund ta lëshojnë “shtyllën” e mbrojtjes së tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here