Barcelona afër transferimit të Arthur

Barcelona është afër transferimit të lojtarit të Gremios, Arthur.

Lajmin e ka bërë të ditur e përditshmja spanjolle “MARCA”.

Katalanasit kanë transferuar Coutinhon dhe Mina, por Valverde dëshiron që transferimi i Arthur Melo të kryhet para mbylljes së merkatos dimërore.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here