Beteja e Manchester United dhe Cityt për Fred!

Rivalët e qytetit Manchester United dhe Manchester City janë duke rivalizuar në mes tyre për të siguruar shërbimet e mesfushorit Fred të Shakhtar Donetsk, raporton Daily Star.

Të dy skuadrat nga Manchesteri po e vëzhgojnë lojtarin ndërsa kartoni i lojtarit ka arritur vlerën e 50 milionë eurove.

Nëse Fred nuk transferohet gjatë këtij afati atëherë United dhe City do të vazhdojnë betejën e tyre gjatë verës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here