Harry Kane tregon kushtet e tij!

Harry Kane ka kushte të cilat duhen plotësuar në qoftë se Real Madrid do që ta bëjë të vetin lojtarin, raporton Diario Gol.

Gazeta spanjolle tregon se anglezi dëshiron që të punojë nën urdhërat e Mauricio Pochettinos në vend të Zinedine Zidane.

Pochettino në stolin e Real Madrid është një dëshirë e “Los Blancos” edhe pse nuk duket aspak e thjeshtë por Harry Kane nuk dëshiron që të luajë bashkë me Karim Benzema dhe Cristiano Ronaldo.

Një largim i këtyre dy lojtarëve do të hapte një kapitull të ri për “Los Merengues” të cilët synojnë një ndryshim rrënjësor në skuadër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here