Manuel Neuer në planet e gjigandit anglez!

Portieri i Bayern Munchen Manuel Neuer do të hyjë në planet e skuadrës angleze Manchester United në qoftë se David De Gea largohet nga “Djajtë e Kuq” në fund të këtij sezoni, raproton Don Balon.

Jose Mourinho është i vetëdijshëm se Chelsea nuk do ta lërë Thibaut Courtois tek rivalët e saj dhe Jan Oblak është shumë i shtrenjtë kështu që objektivi i vetëm mbetet gjermani Manuel Neuer.

Për ta bindur portierin United janë të gatshëm që ti ofrojnë një pagë të majme gjermanit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here