Newcastle i bashkohet garës për Luan!

Newcastle kanë hyrë në garë për yllin e Gremios Luan dhe në këtë mënyrë po rivalizojnë më skuadrën tjetër angleze Liverpool të cilët poashtu janë të interesuar për kartonin e lojtarit, raporton The Sun.

Jurgen Klopp besohet të jetë një admirues i madh i futbollistit, por Newcastle mund të paguajnë çmimin prej 17,5 milionë funtash për ta blerë futbollistin gjatë afatit kalimtar të janarit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here