Ronaldo drejt Chelsea

Sipas The Sun, sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo mund të transferohet te Chelsea në fund të sezonit.

Ronaldo sipas të gjitha gjasave do të largohet nga “Santiago Bernabeo” këtë verë, kurse Premier League është destiancioni i tij i preferuar.

Transferimi i Alexis Sanchez te Manchester United ka mbyllur mundësinë e rikthimit të Ronaldos në “Old Trafford”.

Këtë mund ta shfrytëzojë skuadra e Chelsa dhe ta sjellë portugezin në Londër.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here