Skandal: Ronaldo i ka dërguar mesazhe modeles angleze, por ka reaguar i fejuari i saj!

Edhe para shumë kohësh Ronaldo u bë baba, portugezi nuk po qetësohet.

Në mediat angleze janë shfaqur mesazhe të Ronaldos i cili në orët e vona i ka shkruar modeles Rhian Sugden.

Kjo ka zgjatur për një kohë të gjatë derisa i fejuari i modeles është përgjigjur.

Lazy Sundayzzzz – – @__dollbeauty_ lashes ❤️ TShirt @boohoo ❤️

A post shared by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on

“Do të thërras nëse më dërgon numrin tënd privat, unë jam në hotel”, i ka shkruar Ronaldo modeles.

Siç shkruan “Sun” nuk kanë qenë të gjitha mesazhet në “rregull” dhe kështu ka ardhur deri te reagimi i të fejuarit.

?? feeling blue ?

A post shared by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here