Brandt frustron Barcën dhe Liverpoolin!

Julian Brandt ka hapur negociatat për të nënshkruar një kontratë të re me Bayer Leverkusen përkundër faktit që për të po interesohet gjigandët europian si Barcelona dhe Liverpool.

Përfaqësuesi i kombëtares gjermane tha se është i privilegjuar që interes për të ka shfaqur Barcelona por ai do të vazhdojë karrierën e tij me Bayer Leverkusen.

Por me këtë sezon që po zhvillon Leverkusen ata mund të rikthehen në Champions League dhe qëndrimi i Brandt pastaj do të ishte mëse i sigurt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here