PSG nuk do ta ndalojë Pastoren të largohet!

Paris Saint Germain ngurrojnë që të bashkëpunojnë me Javier Pastoren por edhe nëse një klub do të dëshironte ta blente lojtarin, parizienët mund ta sanksionojnë këtë gjë, kështu u shpreh agjenti i lojtarit argjentinas.

Argjentinasi është përfolur kohëve të fundit për një largim nga Parc des Princes në një kohë kur po zhvillohet një garë e ashpër për të.

Liverpool dhe Tottenham janë të interesuara shumë për shërbimet e lojtarit por më përpara në bisedime duket se është Inter ku dhe vetë lojtari pati deklaruar se nga PSG do të largohej vetëm që të luante në Seria A.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here