West Brom dhe Liverpool bien dakord për huazimin e Sturridge!

Daniel Sturridge kreu të hënën kontrollet mjekësore për tu huazuar tek West Brom e cila duket se ka mposhtur konkurencën e Newcastle Inter që kërkonin shërbimet e lojtarit.

Mësohet se “The Reds” kanë rënë dakord që ta huazojnë lojtarin tek skuadra e Alan Pardew të cilët në fundjavë eliminuan Liverpool nga kupa FA.

Newcastle ishin gjithashtu në listë për të marrë futbollistin por mesa duket West Brom ishte skuadra që pëlqente Sturridge.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here