Arsenal dhe Liverpool në garë për Lemar!

Arsenal dhe Liverpool kanë dërguar nga një sinjal në ndjekjen e futbollistit të Monaco Thomas Lemar.

Të dy skuadrat angleze janë në garë për futbollistin por një mungesë në dy lojat e fundit në kampionat dhe një dëmtimi misterioz, drejtuesit e Monacos kanë deklaruar se futbollisti gjatë janarit nuk do të jetë në shitje.

Drejtuesit e klubit deklaruan që edhe pse morën oferta shumë të mëdha për lojtarin ai do të qëndojë tek Monaco 100% deri në fund të sezonit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here