Barcelona dhe Reali në garë për lojtarin e Inter

Barcelona ka hyrë në garë për firmën e lojtarit të Interit.

 

“Don Balon” shkruan se Barcelona është në garë me Realin për mbrojtësin e Interit, Milan Škriniar.

Mbrtojtësi ka qenë njëri nga lojtarët kyç te Interi këtë sezonë dhe me paraqitjet e tij ka bërë që Reali ta shënjestrojë atë si përforcim për mbrojtjen e tyre.

Por në garë është kyçur edhe Barcelona duke dashur ta rrëmbejë 22 vjeçarin prej rivalëve të tyre.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here