Moura udhëton drejt Londrës!

Sulmuesi anësor i Paris Saint Germain ka udhëtuar në Londër për të nënshkruar një kontratë me Tottenham Hotspours e cila mendohet se do të kushtojë rreth 25 milionë funta.

Braziliani nuk është në planet e trajnerit Emery ku vetë ai i ka thënë lojtarit se nëse do të luajë rregullisht duhet të gjejë një skuadër të re pasi tek PSG nuk ka vend për të.

Derisa Manchester United dhe Arsenal ishin të interesuara për lojtarin ai të martën do të kryejë kontrollet mjekësore tek Tottenham.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here