Zyrtare: Giroud firmos me Chelsea

Oliver Giroud ka kompletuar transferimin e tij nga Arsenal te Chelsa.

Në ditën e fundit të merkatos Arsenal dhe Chelsea kanë arritur marrëveshje për transferimin e Giroud për 15.3 milionë paundëve dhe 2.2 milionë paund në formë të bonuseve.

Edhe një fotografi është publikuar ku shihet Giroud me fanellën e Chelsea me numrin 18-të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here