Objektivi i Real Madrid pranon bisedimet me Inter!

Argjentinasi 20 vjeçar është njëri ndër objektivët më joshës në merkato dhe Neroazzurët kanë hyrë në garë që të firmosin me talentin.

Talenti i Racing Club Lautaro Martinez ka pranuar se agjenti i tij është në bisedime me Inter por vendimi i fundit i përket lojtarit.

Aftësia e Martinez para golit e ka bërë që ai të dëshirohet nga shumë ekipe të mëdha 12 muajt e fundit.

U raportur se lojtari ishte shumë pranë firmës me Atletico Madrid ndërsa javën e kaluar në garë ka hyrë dhe Real Madrid.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here