Barcelona kërkon mbrojtësin e Leverkusen!

Barcelona po tregon një interesim të jashtëzakonshëm për mbrojtësin e Bayer Leverkusen Panagiotis Retsos, sipas Mundo Deportivo.

Mbrojtësi u bashkua me Leverkusen nga Olympiacos për shifrën e 22 milionë eurove dhe deri më tani ka qenë zbulimi i Bundes Ligës.

Barcelona gjithashtu ka një interes të jashtëzakonshëm për Jonathan Tah por tani shoku i tij i skuadrës ka tejkaluar pritshmëritë e katalanasve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here