Manchester United rikthehet në garë për Neymar!

Manchester United do të ketë mundësitë ekonomike që të ndjekë yllin e Paris Saint Germain Neymar, raporton Don Balon.

Skuadra e Jose Mourinhos sponzorohet nga Chevrolet dhe mendojnë se blerja e Neymar do ta ndihmonte profilin e tyre në Europë dhe Azi kështë që një ofertë e jashtëzakonshme mesa duket do të bëhet gati për brazilianin.

Portugezi duket shumë i kënaqur me këtë interesim për brazilianin por në garë qëndron gjithashtu edhe Real Madrid.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here