Aubameyang shënon golin e parë por… (VIDEO)

Arsenal në këto momente po zhvillon ndeshjen kundër Evertonit ku po luan shkëlqyeshëm dhe vetëm pas një pjese të luajtur kanë epërsinë e 4 golave.

Përforcimi i fundit i Arsenalit, Aubameyang ka shënuar golin e tij të parë me fanellën e Arsenalit, por edhe pse në pozitë të palejuar goli i tij është pranuar.

Momenti i golit të Aubameyang

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here