Futbollisti argjentinas kërcënon trajnerin me armë!

Trajneri i skuadrës së Presidente Roca, është larguar nga klubi pasiqë është kërcënuar me armë nga lojtari i skuadrës Cesar Pagani.

Trajneri Cristian Neira ka punuar në klub për 45 vite dhe ka thënë se një gjë e tillë nuk i ka ndodhur asnjëherë më parë. Pagani ka kërcënuar atë me armë gjatë stërvitjes duke i thënë se në rast se ai nuk luan nga minuta e parë atëherë do ta vras atë.

Pagani nuk ka dosje kriminale por është e njohur se edhe më parë ka kërcënuar një lojtarë të skuadrës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here