Mourinho Fellainit: Mbylle gojën dhe firmos kontratën!

Trajneri i Manchester United mësohet se i ka thënë Marouane Fellainit “mbylle gojën dhe firmos kontratën” deri sa mesfushori është i lënduar dhe në fund të kontratës.

Përfaqësuesi i kombëtares belge është në përfundim të kontratës me Manchester United dhe trajneri i “Djajve të Kuq” i ka kërkuar mesfushorit të dëmtuar rinovimin e kontratës në një mënyrë gazmore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here