Gjyqtari anësorë feston për penalltinë e akorduar në favor të Tottenham (VIDEO)

Skuadrat e Liverpoolit dhe Tottenham luajtën ndeshje fantastike, duke dhuruar spektakël në minutat e fundit të ndeshjes.

Ndeshja mbaroi me rezultatin 2-2.

Pati shumë reagime për arbitrimin e ndeshjes nga gjyqtari, kurse në sy ra edhe veprimi i gjyqtarit anësorë pas mbarimit të ndeshjes.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here