Roma fiton me një karton të kuq!

Roma ka marrë tri pikë kundër Hellas Veronës.

Një lojtar më pak në fushë Roma e kishte që nga minuta e 51’të, Lorenzo Pellegrini, u ndëshkua me të kuq, por arritën të ruajnë rezultatin e pjesës së parë kundër Hellas Veronës për të fituar në fund 0-1.

Golin e vetëm dhe të tri pikëve e ka shënuar i riu Cengiz Under, në minutën e parë, që doli të jetë edhe rezultati përfundimtarë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here