Zbulohen detajet nga festa e ditëlindjes së Neymar!

Neymar të hënën do ta festojë ditëlindjen e tij të 26-të, kurse festa e ditëlindjes do të mbahet në Paris.

Braziliani konfirmoi se do të jenë të pranishëm 50 të ftuar nga Brazili, të cilëve ju ka paguar biletat dhe akomodimin në vila luksoze.

Në festë do të jenë të pranishëm edhe lojtarë tjerë të njohur dhe familja e ngushtë.

Edhe e dashura, modelja Bruna Marquezin do të jetë e pranishme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here