Conte i hapur për një kontratë të re me Chelsea!

Trajneri i Chelseas Antonio Conte është i hapur rreth mundësisë për nënshkrimin e një kontrate të re me Chelsean.

Bossi i “Bluve” të Londrës përflitej për një largim të mundhshëm por ai dëshiron që të qëndrojë edhe pas fundit të sezonit dhe kërkon nga klubi që ta mbështesë publikisht.

“Duhet të jem i sinqertë, kur ka kësi lloj thashethemesh pas ndeshjes së parë të sezonit ndaj Burnley, do të dëshiroja që klubi të përgatiste një deklaratë për mua ku thuhet se i besojnë punës sime”- u shpreh Conte për reporterët në qendrën stërvitore në Cobham.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here