Griezmann përplaset me fansat e Atletico Madrid!

26 vjeçari reagoi ashpër ndaj fishkëllimave të tifozëve gjatë ndeshjes të së dielës, dhe kjo gjë mund të çojë në spekulime të shumta.

Mund të ketë pasur shumë njerët të lumtur pas vendimit të Griezmann për të qëndruar akoma tek Atletico Madrid por tensionet mes futbollistit dhe tifozëve duket se kanë arritur në një pikë të vështirë.

Përfaqësuesi i kombëtares franceze ka qenë i përfolur për një transferim të mundshëm gjatë afatit kalimtar veror.

Raportimet në Spanjë thonë se katalanasit kanë arritur një marrëveshje që do ta dërgojë verës francezin në Camp Nou, por katalanasit janë të detyruar që të mohojnë çdo gjë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here