Kovacic po kërkohet nga shumë skuadra europiane!

Mateo Kovacic është duke u kërkuar nga Manchester United, Tottenham, Inter dhe Juventus, raporton AS.

Këtë sezon mesfushori ka vuajtur shumë dhe ka bërë vetëm shtatë paraqitje për skuadrën “Los Blancos“.

Por mesa duket Real Madrid nuk e ka ndërmend të heq dorë nga përfaqësuesi i kombëtares kroate pasi që i ka refuzuar të gjitha ofertat deri më tani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here