Çmenduri në Gjermani Lojtari shënon për fitore, por gjyqtari referon fundin! (VIDEO)

Në ndeshjen  e ligës së dytë në Gjermani, e luajtur ndërmjet Arminia Biefield dhe Union Berlin, për shkak të çmendurisë ende po flitet për ndeshjen e djeshme.

Ndeshja kishte një mbarim kontroverz, pasiqë mysafirët nga Berlini shënuan gol për fitore por goli u anulua.

Union kishe rastin të shënojë në minutën e fundit të vazhdimit. Topi pas ekzekutimit nga gjuajtja e lirë u dëbua nga zona e rrezikut por përsëri shënuan mysafirët por goli nuk u pranua.

Më vonë e kuptuan se janë vonuar 2 sekunda.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here