Ku do të transferohet Malcom?

Arsenal dhe Tottenham po sfidojnë konkurencën nga Kina për sulmuesin e Bordeaux, raporton Telefoot.

Braziliani pranoi se dëshironte të largohej nga klubi francez gjatë afatit kalimtar të janarit dhe tani mesa duket gjithçka do të shtyhet për në verë ku temperaturat e larta dhe merkatoja do ta bëjnë një verë të paharruar pasi priten shumë transferime të mëdha.

Malcom muajve të fundit është kërkuar nga shumë skuadra të medha europiane por mesa duket futbollisti është i destinuar të shkojë në Premier League.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here