Manchester i vë një çmim të çmendur De Geas!

Kushdo që dëshiron ta blejë portierin e David De Geas nga Manchester United duhet të jetë gati të derdhë plot 130 milionë euro në arkat e Manchester United, ky duket një mesazh shumë i qartë sidomos për Real Madrid.

Por Real Madrid duket se nuk do të jetë e gatshme të paguajë këtë çmim për yllin e “Djajve të Kuq“.

David De Gea ka një kontratë me Manchester United deri më 2019 dhe “Los Blancos” do të mundohen ta shfrytëzojnë këtë mundësi por i duhet edhe ndihma e spanjollit pasi ai duhet që të mos rinovojë me Manchester United.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here