Evra kryen kontrollet mjekësore tek West Ham!

Mbrojtësi i anës së majtë Patrice Evra i cili deri më tani ka mbetur pa skuadër do të kryejë kontrollet mjekësore tek skuadra e West Ham, raporton Gianluca Di Marzio.

36 vjeçari i cili ka mbetur pa skuadër që prej nëntori kur u largua nga skuadra e Marseille, ka arritur një marrëveshje me West Ham.

Patrice Evra u largua nga Marseille pasi goditi një fans në Europa League dhe nuk mundet të luajë më në kompeticionet europiane por është i lirë të luajë në Premier League.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here