Hazard në kontakt me Real Madrid!

Hapat e parë për transferimin e Eden Hazard nga Chelsea tek Real Madrid duket se kanë filluar të bëhen, sipas Don Balon.

Real Madrid ka filluar të kontaktojë me agjentin e Hazard dhe mesa duket e kanë bindur yllin e Chelseas që gjatë afatit veror ai të transferohet në Santiago Bernabeu.

Siç po shkojnë gjërat Eden Hazard duket se do të jetë “guri i parë” në kalanë e re që po dëshiron të ndërtojë Florentino Perez.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here