Lemar refuzon ofertën e re me Monaco!

Arsenal dhe Liverpool kanë shtuar interesimin në ndjekjen e yllit të Monaco Thomas Lemar, sipas Lequipe.

Përfaqësuesi i kombëtares franceze u përfol shumë verën e kaluar për një kalim në Premier League por edhe gjatë këtij viti të dy klubet po e vëzhgojnë me shumë kujdes lojtarin.

Dhe Lemar mesa duket dëshiron edhe vetë një transferim në Premier League pasi e ka refuzuar rinovimin e kontratës që i ka ofruar Monaco duke bërë që klubet angleze të shikojnë këtë situatë me kujdes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here