Neymar dëshiron Moratan tek PSG!

Ylli i Paris Saint Germain Neymar i ka kërkuar bordit të klubit që të firmosë me Alvaro Moratan gjatë afatit kalimtar veror, raporton Don Balon.

Raportet mes Edinson Cavanit dhe Neymar janë të dëmtuara sipas mediave dhe Alvaro Morata mund ta kompletojë më së miri treshen sulmuse së bashku me Neymar dhe Mbappe.

PSG gjithashtu mund ta fusë Cavanin në bisedime për të joshur Moratën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here