Zyrtare Evra arrin në qendrën stërvitore të West Ham

Futbollisti legjendarë i Manchester United, Patrice Evra është rikthyer në Premier League.

Mediat angleze kanë bërë të ditur se  Evra ka arritur marrëveshje me West Ham.

David Moyes i cili ka bashkëpunuar me Evra-n te Manchester United e ka ftuar atë që të kontribojë për skuadrën.

Francezi sot ka arritur në Londër në qendrën stërvitore të West Ham dhe pritet që transferimi i tij të zyrtarizohet gjatë orëve në vijim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here