City gati ti japë fund ndjekjes së Mahrez!

Pep Guardiola është i gatshëm që ti japë fund ndjekjes së futbollistit së Leicester City Riyad Mahrez, raporton Daily Star.

Trajneri është i shokuar me veprimet e futbollistit tek Leicester City që  nuk mundën ta transferonin dhe tanimë Guardiola nuk është i interesuar për të firmosur me futbollistin.

Riyad Mahrez nuk mundi të transferohej tek Manchester City dhe në shenjë proteste ai nuk është paraqitur fare në stërvitjet e klubit të Leicester ku edhe është dënuar me plot 200,000 euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here