Milot Rashica paraqitje që lë për të dëshiruar tek Werder Bremen!

Ai luajti për rreth 75 minuta në ndeshjen çerekfinale ndaj Bayer Leverkusenit, ku u inkuadrua me të filluar pjesa e dytë, derisa pati paraqitje më të dobët se ajo në ndeshjen e parë.

Werder u mposht 4:2 pas vazhdimeve nga Leverkuseni, derisa anësori i Përfaqësueses së Kosovës, luajti pjesën e dytë dhe të dy pjesët e vazhdimeve.

Ai luajti për rreth 75 minuta në ndeshjen çerekfinale ndaj Bayer Leverkusenit, ku u inkuadrua me të filluar pjesa e dytë, derisa pati paraqitje më të dobët se ajo në ndeshjen e parë.

Werder u mposht 4:2 pas vazhdimeve nga Leverkuseni, derisa anësori i Përfaqësueses së Kosovës, luajti pjesën e dytë dhe të dy pjesët e vazhdimeve.

“Nuk më pëlqen Rashica… duket si Marin dhe mendon se do të bëhet Ronaldo”, ka shkruar në rrjetin social një tifoz.

“Paraqitje e tmerrshme nga Rashica. Me këtë “show” në ndeshjen tjetër nuk do të jetë as në bankën rezervë”, thotë një komentues tjetër.

“Më vjen keq por Rashica pas 15 minutash duhet të zëvendësohet përsëri, ai humbi topin 19 herë në 20 kontakte me të”, vijon komenti tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here