Real Madrid gjen zëvëndësuesin e Zidane!

Presidenti i Real Madrid Florentino Perez duket se e ka gjetur zëvëndësuesin e Zinedine Zidane në pankinën e madrilenëve dhe ai është trajneri i kombëtares gjermane Joachim Low, gjithmonë sipas Mundo Deportivo.

Metodologjia, sjellja dhe personaliteti i Low e kanë bindur shefin e Real Madrid që ta sjellë atë në Madrid për sezonin e ardhshëm pas një sezoni aktual të tmerrshëm që janë duke kaluar.

Massimiliano Allegri, Mauricio Pochettino, Maurizio Sarri dhe Jurgen Klopp janë gjithashtu nën vëzhgimin e Florentino Perez.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here