City dëshiron të transferojë Fred për 35 milionë euro!

Manchester City pritet që të transferojë Fred nga Shakhtar Donetsk, raporton UOL Esporte.

Raportet nga Brazili thonë se një marrëveshje është arritur mes klubeve dhe transferimi do të bëhet gjatë verës për shifrën e 35 milionë eurove.

Braziliani Fred është një dëshirë e madhe e trajnerit të “CitizensPep Guardiola i cili dëshiron ta shohë me fanelën e Cityt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here