Eden Hazard lë të hapura të gjitha mundësitë për të ardhmen!

Përfaqësuesi i kombëtares belge ka deklaruar se gjithçka është e mundur deri sa po vazhdon që emri i tij të përflitej për një transferim tek skuadra e “idhullit” të tij Zinedine Zidane.

Eden Hazard tha se ai është i lumtur tek Chelsea por nuk përjashtoi asnjë opsion për të ardhmen.

Real Madrid pritet që këtë verë të bëjë një merkato të madhe pas këtij sezoni të harruar dhe Hazard mendohet se do të jetë një prej blerjeve të Los Blancos.

Eden Hazard ka deklauar se futbollit nuk i dihet kurrë dhe deklarata e Zidane që tha se pas Ronaldos dhe Messit, Hazard është lojtari i tretë që dëshirojë të shikoj kur luan la të nënkuptohej shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here