Jorginho paralajmëron Manchester United!

Mesfushori i Napolit duket se është objektivi kryesor i Jose Mourinhos gjatë afati kalimtar veror por agjenti i futbollistit ka deklaruar se ai është i lumtur tek Napoli.

Manchester United po përflitet shumë për blerjen e këtij mesfushori por agjenti i futbollistin ka thënë se lojtari i tij dëshiron të transferohet në Anglinë e lagësht.

26 vjeçari i cili ka një kontratë me Napolin është lutue të konsideroj ambicien dhe klimën para se të bëjë një transferim për të ardhmen.

E vetmja gjë që po e ndalon Jorginhon të largohet nga Napoli mesa duket është klima e ngrohtë që është njëjtë si në Brazil kurse ajo në Angli është shpesh me rënie shiu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here