Manchester City pas Iscos!

Manchester City ka filluar të shtojë interesimin për mesfushorin e Real Madrid Isco i cili nuk është shumë i sigurtë për të ardhmen e tij në Madrid, raporton Manchester Evening News.

25 vjeçari është shumë i frustruar me skuadrën madrilene për shkak të lënies në stol të futbollistit dhe tani Pep Guardiola mund të zgjedhë Iscon në vend të Riyad MahrezLeicester City.

Ky transferim mund të bëhet realitet shumë shpejtë pasi edhe Isco duket se do të jetë i sakrifikuari i Florentino Perez pasi në fund të këtij sezoni po përgatitet një skuadër komplet e re në Madrid.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here