100 mijë fansa në 1 muaj

Ludovica Pagani është gazetarja bukuroshe dhe seksi italiane, që po ‘çmend’ fansat e futbollit. 

Në vetëm pak kohë, Pagani ka arritur të tërheqë vëmendjen e më tepër se 990 mijë ndjekësve në Instagram, ku është mjaft aktive me postime të fotove ku nxjerr në pah hiret e saj të mrekullueshme. Vetëm në 31 ditët e fundit, ajo ka shtuar rreth 100 mijë ndjekës, duke ecur me ritme të pabesueshme.

Night out in #Miami ✨@shopbuy.it @hotmiamistyles

A post shared by LUDOVICA PAGANI (@ludovicapagani) on

Gold✨

A post shared by LUDOVICA PAGANI (@ludovicapagani) on

È iniziato ufficialmente il periodo pellicce ?

A post shared by LUDOVICA PAGANI (@ludovicapagani) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here