Njihuni me tifozen më të zjarrtë të Juves (FOTO)

Për të nuk ekziston asgjë tjetër përveç Juves! Emri i saj është Mikela Proietti dhe ajo është fanse e kampionit aktual të Italisë.

Mikela është në qendër të vëmendjes në mediat italiane për mënyrën se si e përkrah klubin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here