Chelsea kanë gjetur zëvëndësuesin e Contes!

Chelsea po konsiderojnë të transferojnë ish trajnerin e Watford Marco Silva për një periudhë të shkurtër që të zëvëndësojë Antonio Conten, raporton The Times

Blutë” e Londrës janë duke hasur në një krizë të rezultateve ku i kanë humbur dy ndeshjet e fundit me Bournemouth dhe Watford.

Disa raportime thonë se edhe një humbje ndaj West Brom do të çonin drejtuesit e klubit drejt shkarkimit të Contes dhe angazhimit të Silvas deri në fund të këtij sezoni.

Ndërsa për sezonin tjetër Roman Abramovich po tenton që të sjellë në Stamford Bridge ish trajnerin e Barcelonës Luis Enrique.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here