Manchester City po vëzhgon Asension!

Manchester City po është duke vëzhguar mesfushorin e Real Madrid Marco Asensio, raporton Don Balon. 

Përfaqësuesi i kombëtares spanjolle e ka bërë të ditur se dëshiron një skuadër ku mund të luajë në mënyrë të vazhdueshme dhe Pep Guardiola duket se është i gatshëm që tia ofrojë një gjë të tillë.

Zinedine Zidane e çmon shumë lojtarin spanjoll  por këtë sezon ai është aktivizuar shumë pak, dhe ka ndryshuar shumë para një sezoni ku ishte në një formë të jashtëzakonshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here