“Neymar do ti bashkohet Real Madrid”

Mbrojtësi i Real Madrid dhe njëkohësisht i kombëtares braziliane Marcelo beson se Neymar do të transferohet tek Real Madrid.

Neymar akoma nuk i ka mbushur një vit të plotë pas transferimit rekord nga Barcelona tek Paris Saint Germain për shumën e 222 milionë eurove dhe tani po përflitet për një transferim tjetër kësaj rradhe tek Real Madrid.

Marcelo deklaroi se për mendimin e tij lojtarët e mëdhenj duhet të luajnë për Real Madridin.

Por pritet të shihet se çfarë do të vendosë Neymar pasi braziliani në rast transferimi tek Real Madridi do të shnërrohej në njeriun më të urryer në Camp Nou.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here